مشاوره نرم افزار مودیان
دمو نرم افزار مودیان
Search

News

یوونتوس ارز دیجیتالی راه‌اندازی می‌کند

Wednesday, September 26, 2018

به نقل از کوین دسک، باشگاه فوتبال یوونتوس به یکی از محبوبترین باشگاه‌های فوتبال جهان که میزبان مشهورترین بازیکن فوتبال جهان و ستاره دنیای فوتبال یعنی کریستیانو رونالود، با همکاری یکی از شرکت‌های مطرح فناوری بلاکچین Socios به دنبال راه اندازی توکن رسمی هواداری یوونتوس است تا از این طریق مخاطبان و حامیانش را توسعه دهد و قدرت این باشگاه در خارج از اروپا افزایش یابد؛ باشگاه یوونتوس دومین باشگاه فوتبالی است که برای تقویت طرفداران و توسعه مالی باشگاه از رمز ارزها و فناوری بلاکچین بعد از باشگاه فوتبال پاری سن جرمن استفاده می‌کند و بدون شک در آینده‌ای نزدیک باشگاه‌های فوتبال دیگری نیز از این بستر استفاده خواهند کرد.

توکن ارز رمزنگار باشگاه یوونتوس در پلتفرم Socios قابل استفاده خواهد بود و طرفداران این باشگاه علاوه بر فعالیت‌های مالی می‌توانند با استفاده از تلفن هوشمند خود علاوه بر مشارکت بیشتر با باشگاه و اعلام نظرات، پیشنهادات و انقادات خود در رای گیری‌های باشگاه نیز شرکت داشته باشند. بر اساس اطلاعات غیر رسمی منتشر شده در فضای مجازی ادعا شده که ارز دیجیتالی یوونتوس از طریق یک ICO در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۹ میلیاردی عرضه  خواهد شد که می‌تواند سرمایه بسیار زیادی را برای این باشگاه فوتبال جذب کند.

رییس مشارکت جهانی و درآمدهای باشگاه فوتبال یوونتوس مدعی شده که همکاری با شرکت Socios می‌تواند فرصت جدیدی را برای هواداران جهانی باشگاه ایجاد کند تا با استفاده از این بستر نوین فناوری با یوونتوس در ارتباط باشند.

الکساندر دریفیوس به عنوان مدیرعامل شرکت Socios و همکار تجاری دو باشگاه فوبتال پاری سن ژرمن و یوونتوس در راه‌اندازی رمز ارز تاکید دارد که هدف مجموعه Socios ایجاد بازاری بزرگ برای هواداران فوتبال در سراسر جهان با استفاده از بلاکچین و ارزهای دیجیتالی است چرا که این بستر بهترین راه‌حل است.

Leave your comment
Filters
Sort
display