You are running a Trial version of Nop Html Widgets
جستجو
خبرخوان

نوشته های بلاگ  "2020"  از "شهریور"

حسابداری تعهدی به چه معناست ؟

حسابداری تعهدی به معنای ثبت تمامی معاملات و مبادلات یک سازمان در زمان وقوع است، حتی اگر وجوه نقد آن دریافت یا پرداخت نشده باشد. این نوع حسابداری تصویر واضحی از دارایی ها، هزینه ها و درامد های یک سازمان ارائه می دهد.

حسابداری تعهدی به چه معناست ؟
حسابداری مقدماتی را از کجا باید شروع کنیم؟

حسابداری روشی برای ثبت و گزارش معاملات تجاری است. راهنمای شروع یادگیری حسابداری مورد نیاز است تا بتواند زمینه محکمی را برای شما فراهم کند که از طریق آن نحوه کار سیستم حسابداری و نحوه استفاده از آن برای تولید گزارش های مالی را درک کنید.

حسابداری مقدماتی را از کجا باید شروع کنیم؟
حق العمل کاری درقانون تجارت چیست
حق العمل کاری در قانون تجارت در واقع به معنی انجام امور تجاری و معاملات تجاری توسط شخصی به نیابت از آمر یا صاحب اصلی کالا است که این کار به موجب قرارداد مشخصی انجام می شود و به فردی که معامله را به نیابت از آمر انجام می دهد حق العمل کار می گویند که در قبال انجام این کار مزد یا حق العمل دریافت می کند.
حق العمل کاری درقانون تجارت چیست
دارایی ثابت در حسابداری چیست؟

در این جا می خواهیم در مورد دارایی ثابت در حسابداری توضیحات لازم را برای شما ارائه دهیم. ابتدا درباره دارایی ثابت باید بگوییم که در واقع به یک سری از املاک و دستگاه ها و دارایی های ملموس دارایی ثابت گفته می شود که دارای واحد اقتصادی هستند و راه کسب درآمد افراد نیز می باشند. این دارایی ها در طول سال ...

دارایی ثابت در حسابداری چیست؟
فیلترها
Sort
display